سوالات متداول

در این بخش سعی می کنیم به سوالاتی که از ما زیاد پرسیده شده پاسخ دهیم.

مشاوره (3)

زمان و هزینه مشاوره چقدر است؟
هر جلسه مشاوره یک ساعت خواهد بود و زمانش را می توانید با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید. اگر به تعداد جلسات بیشتر نیاز داشتید، لطفا به پشتیبانی اطلاع دهید تا تخفیف لحاظ شود. هزینه هر جلسه مشاوره دویست هزار تومان است.
آیا می توانم مشاور را خودم انتخاب کنم؟
بله، از میان اساتید می توانید انتخاب کنید.
آیا اساتید در مورد پایان نامه راهنمایی می کنند؟
اگر نیاز به تعیین مسیر، معرفی نقشه راه یا راهنمایی کلی در زمینه پایان نامه را دارید، اساتید می توانند کمکتان کنند. ولی اگر کسی را می خواهید که پایان نامه تان را انجام دهد یا سوال خیلی جزیی دارید که مثلا نیاز باشد اساتید راه حلی ارایه دهند که شما با نوآوریِ خودتان باید ارایه کنید، خیر.

انجام پروژه های تجاری (2)

من پروژه درسی، پایان نامه و ... دارم که نیاز دارم کسی برایم پیاده سازی کند. انجام می دهید؟
به هیچ وجه سایت پروژه های درسی یا پایان نامه و مواردی که دانشجو خودش باید برای گرفتن مدرک دانشگاهی انجام دهد را قبول نمی کند. لطفا درخواست ندهید.
تعرفه انجام پروژه های تجاری برنامه نویسی چقدر است؟
بعد از بررسی پروپزال ارسالی شما، تصمیم گیری نهایی را برایتان ارسال می کنیم. با توجه به زمان، تعداد نفرات مورد نیاز برای انجام پروژه و سخت افزار مورد نیاز، مبلغ ارایه می شود.

دوره های آموزشی (7)

آیا می توان با دوستان چند نفره یک دوره را تهیه کرد؟ آیا می توان آموزش خریداری شده را به شخص دیگری داد؟
خیر، هر آموزش تنها برای شخص خریدار است. در صورت استفاده چند نفره، نرم افزار به صورت خودکار متوجه می شود و به صورت کلی دسترسی کاربر به برنامه قطع خواهد شد و ویدیوها و سایر محتوا دیگر پخش نمی شوند.
چرا در فعال سازیِ آموزش خریداری شده تاخیر وجود دارد؟
نهایت تلاشمان را می کنیم تا به سرعت آموزش های خریداری شده را فعال سازی کنیم ولی بدلیل ترافیک سایت در بعضی از روزها و محدودیت تعداد کارکنان، ممکن است این فرآیند با کمی تاخیر همراه باشد. سعی ما این است تا ظرف یک تا هفتاد و دو ساعت فعال سازی را انجام دهیم. در صورت تاخیر، پوزش می طلبیم.
آیا می توانم آموزش خریداری شده را روی بیشتر از یک کامپیوتر نصب کنم؟
برای اطلاع از تعداد دفعات مجاز نصب روی کامپیوترهای مجزا، لطفا به بخش "جزییات" آموزش مربوطه مراجعه کنید. این قابلیت به این دلیل است که اگر کامپیوترتان خراب شد، همچنان بتوانید روی کامپیوتری دیگر از آن استفاده کنید. برای فعال سازی نیاز به دسترسی به اینترنت است. لازم نیست سرعت بالایی داشته باشید. همچنین اگر برنامه را پاک کنید، می توانید روی همان کامپیوتر فعالسازی را مجدد انجام دهید و مشکلی پیش نمی آید. کد فعال سازی در حساب کاربریتان موجود است.
آیا آموزشهای سایت برای هر فردی مناسب است؟ آیا آموزش ها روی هر کامپیوتری قابلیت اجرا دارند؟
برای اینکه بفهمید آموزش برایتان مناسب است یا نه، در صفحه هر دوره به قسمت "پیشنیازها" و "چه کسانی می توانند از این آموزش استفاده کنند؟" مراجعه کنید؛ همچنین، قبل از تهیه آموزش حتما به سیستم عامل مورد نیاز توجه کنید.
برای برنامه مشکلی پیش آمده که اصلا نمی دانم چه کار کنم. میشود راهنمایی کنید؟
برای آموزشهایی که نیاز به فعالسازی دارند، نیار است برنامه را نصب کنید. اگر به مشکل بر خوردید، ابتدا به صفحه آموزش خریداری شده در بخش آموزشهای من رفته و به قسمت "دستورالعمل ها" بروید. اگر مشکلتان برطرف نشد و جواب خود را در بخش "سوالات متداول" سایت هم نیافتید، به آدرس میل ما سوال خود را ارسال کنید. سعی می کنیم در کمتر از یک هفته پاسخگو باشیم. پیشنهاد می شود اگر میلی از طرف ما دیدید که در پوشه اسپم بود، آن را از حالت اسپم در بیاورید؛ زیرا ممکن است آموزش خریداری شده بعدها بروزرسانی شود و شما در جریان قرار نگیرید. اگر ویدیو در برنامه پخش نمی شود، لطفا کدک های معروف برای پخش ویدیو را نصب کنید. با یک جست و جوی ساده می توانید این کدک ها را از سایت های دانلود ایرانی، بدست آورید. اگر چند آموزش تهیه کرده اید و برنامه فعال شده ولی مطالب را نمی توانید ببینید،احتمالا کد فعالسازی را جابه جا وارد کرده اید. دقت کنید که برای هر آموزش کد فعال سازیِ مربوط به خودش را وارد کنید.
آیا می توان از اساتید سوال پرسید؟
برای آموزش هایی که دارای پشتیبانی هستند، می توانید در هنگام برگزاری دوره در گروه درس سوالتان را مطرح کنید تا مدرس پاسخ دهد. در مورد آموزش هایی که پشتیبانی ندارند، به صورتِ کلی خیر. قبل از ساخت هر آموزش لازم است که اساتید استانداردهایی را لحاظ کنند تا آموزش جامعیت لازم را داشته باشد. به همین خاطر فرآیند ساخت آموزشهایمان طولانی است. همچنین اگر در مورد تدریس استاد انتقاد، پیشنهاد یا رضایت داشتید، حتما نظر خود را برای ما ارسال کنید. اما اگر فکر می کنید استادی در جایی از درس اشتباه کرده، لطفا مورد را به مدرس اطلاع دهید. آدرس میل اساتید، در صفحه معرفیشان قرار دارد. هر چند تمامیِ سعی ما این است که در جلسات بازبینی و با بازنگری های متعدد، خطاهای احتمالی را حذف کنیم. در نهایت، می توانید اطلاعیه های هر آموزش را در صفحه آموزش خریداری شده در بخش آموزش های من، مشاهده کنید.
می خواهم درخواست آموزش بدهم. چه کار کنم؟
لطفا به آدرس میل ما درخواست خود را ارسال کنید.

همکاری با ما (1)

من قصد ساخت دوره آموزشی داشتم. چه کار کنم؟
لطفا در انتهای صفحه به بخش "همکاری با ما" مراجعه کنید.

مقالات

درباره ما

با سلام و احترام

وبسایت ما در زمینه‌های مشاوره پیرامون مسایل متفاوت کامپیوتری، انجام پروژه‌های صنعتیِ هوش مصنوعی و برنامه‌نویسی، ساخت وب‌سایت و تولید محتوا فعالیت می‌کند.

برنامه نویسی

به صورت کلی اعضای ما پروژه‌های تجاریِ هوش مصنوعی …

بیشتر بدانید

دوره های آموزشی