درباره ما

با سلام و احترام

وبسایت ما در زمینه تولید محتوا فعالیت می کند. تلاش ما بر این است تا با استفاده از روشهای مناسب به تولید محتوای علمی بپردازیم و دانش روز را به مخاطبین خود ارایه دهیم.

به صورت خاص، ما در ساخت فیلم آموزشی، نوشتن مقالات علمی و خبری، برنامه نویسی و مشاوره فعالیت می کنیم.

ساخت فیلم آموزشی

در این بخش سعی می کنیم از اساتیدی با سطح دانش مناسب استفاده کنیم تا مطالب علمی را به دانشجویانمان ارایه کنیم. به صورت کلی، یکی از دلایلی که دوره هایمان با تاخیر آماده می شوند این است که سعی می کنیم چندین بار دوره ها را بازبینی کنیم تا کیفیت نهایی محصول مناسب باشد.

نوشتن مقالات علمی و خبری

در این بخش تلاش ما بر این است که به معرفی و نقد کتابهای علمی، مقالات، روشها و سایر اخبار علمی بپردازیم؛ همچنین، سعی می کنیم تا به معرفی اساتید و دانش پژوهان بزرگ ایران و جهان بپردازیم و کارهایشان را معرفی کنیم. مطالب این بخش شامل ویدیو، پادکست و مقاله خواهد بود.

برنامه نویسی

به صورت کلی اعضای ما پروژه های تجاریِ هوش مصنوعی در زمینه های یادگیری عمیق، یادگیری تقویتی، پردازش زبان های طبیعی و بینایی ماشین را انجام می دهند. اگر در این زمینه ها پروژه تجاری داشتید، می توانید به آدرس میل ما پیام ارسال کنید. در پیام ارسالی، پروپزال کارتان را کامل قرار دهید تا رسیدگی کنیم. اگر اعضایمان وقت داشتند و در زمینه شما تمایل به همکاری داشتند، برای هماهنگی بیشتر با هم در ارتباط خواهیم بود.

مشاوره

شما می توانید از بین اساتید، فرد مورد نظر خود را برای مشاوره در زمینه های انتخاب موضوع پایان نامه، انتخاب زمینه فعالیت علمی، راهنمایی پیرامون مسایل تحصیلی، آشنایی با منابع و زمینه های مختلف علمی و سایر مواردی که دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری رشته های مربوط به کامپیوتر به آنها نیاز دارند، انتخاب کنید. سپس به لینک پشتیبانی ما پیام ارسال کنید تا برای جلسه، زمانی را هماهنگ کنیم. جلسات به صورت اسکایپی خواهند بود. در کنار موارد ذکر شده برای مشاوره، اساتید ما، مشاوره برای انجام پروژه های تجاری در زمینه های متفاوت هوش مصنوعی را نیز ارایه می دهند.


اساتید


اساتیدی که ما را همراهی می کنند


نویسندگان


نویسندگانی که ما را همراهی می کنند


همکاران داخلی


همکارانی که ما را در مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی همراهی می کنند


مقالات

درباره ما

با سلام و احترام

وبسایت ما در زمینه تولید محتوا فعالیت می کند. تلاش ما بر این است تا با استفاده از روشهای مناسب به تولید محتوای علمی بپردازیم و دانش روز را به مخاطبین خود ارایه دهیم. …

بیشتر بدانید

دوره های آموزشی