درباره ما

با سلام و احترام

وبسایت ما در زمینه‌های مشاوره پیرامون مسایل متفاوت کامپیوتری، انجام پروژه‌های صنعتیِ هوش مصنوعی و برنامه‌نویسی، ساخت وب‌سایت و تولید محتوا فعالیت می‌کند.

برنامه نویسی

به صورت کلی اعضای ما پروژه‌های تجاریِ هوش مصنوعی در زمینه های یادگیری عمیق، یادگیری تقویتی، پردازش زبان‌های طبیعی و بینایی ماشین را انجام می دهند؛ همچنین، پروژه‌های ساخت وب‌سایت را نیز قبول می‌کنیم. اگر در این زمینه ها پروژه تجاری داشتید، می‌توانید به آدرس میل ما پیام ارسال کنید. در پیام ارسالی، پروپزال کارتان را کامل قرار دهید تا رسیدگی کنیم. اگر اعضایمان وقت داشتند و در زمینه شما تمایل به همکاری داشتند، برای هماهنگی بیشتر با هم در ارتباط خواهیم بود.

مشاوره

شما می‌توانید از بین اساتید، فرد مورد نظر خود را برای مشاوره در زمینه‌های انتخاب موضوع پایان نامه، انتخاب زمینه فعالیت علمی، راهنمایی پیرامون مسایل تحصیلی، آشنایی با منابع و زمینه های مختلف علمی و سایر مواردی که دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری رشته های مربوط به کامپیوتر به آنها نیاز دارند، انتخاب کنید. سپس به لینک پشتیبانی ما پیام ارسال کنید تا برای جلسه، زمانی را هماهنگ کنیم. جلسات به صورت اسکایپی خواهند بود. در کنار موارد ذکر شده برای مشاوره، اساتید ما، مشاوره برای انجام پروژه های تجاری در زمینه های متفاوت هوش مصنوعی را نیز ارایه می دهند.

ساخت فیلم آموزشی

در این بخش سعی می‌کنیم از اساتیدی با سطح دانش مناسب استفاده کنیم تا مطالب علمی را به دانشجویانمان ارایه کنیم.

نوشتن مقالات علمی و خبری

در این بخش تلاش ما بر این است که به معرفی و نقد کتاب‌های علمی، مقالات، روش‌ها و سایر اخبار علمی بپردازیم؛ همچنین، سعی می‌کنیم تا به معرفی اساتید و دانش پژوهان بزرگ ایران و جهان بپردازیم و کارهایشان را معرفی کنیم. مطالب این بخش شامل ویدیو، پادکست و مقاله خواهد بود.


اساتید


اساتیدی که ما را همراهی می کنند


نویسندگان


نویسندگانی که ما را همراهی می کنند


همکاران داخلی


همکارانی که ما را در مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی همراهی می کنند


مقالات

درباره ما

با سلام و احترام

وبسایت ما در زمینه‌های مشاوره پیرامون مسایل متفاوت کامپیوتری، انجام پروژه‌های صنعتیِ هوش مصنوعی و برنامه‌نویسی، ساخت وب‌سایت و تولید محتوا فعالیت می‌کند.

برنامه نویسی

به صورت کلی اعضای ما پروژه‌های تجاریِ هوش مصنوعی …

بیشتر بدانید

دوره های آموزشی