Sphinx Library In Python

در صورت استفاده از فیلترشکن و عدم توانایی مشاهده ویدیو، فیلترشکن را خاموش کنید.

حتما دیده اید که کتابخانه هایی مثل Pytorch یا Tensorflow هم در سایتشان، هم در documentation دارای مطالب یکسانی هستند که به شکل های متفاوت نمایش داده می شوند. از سویی دیگر، برای نوشتن کتابخانه های پایتونی یا کدهای مربوط به مقالات، لازم است که به یکسری قواعد پایبند باشیم؛ برای مثال، داکیومنتیشن سایت پایتورچ که شما هم خروجی html آن را می بینید هم از مطالبش در زمان کدزنی با کمک doc string استفاده می کنید، به این شکل است که با کمک reStructuredText نوشته شده و با کتابخانه sphinx خروجی های متفاوتی از آن گرفته شده است.

در این دوره، کتابخانه Sphinx را آموزش می دهیم و با کمک reStructuredText یک پروژه کامل خواهیم داشت تا بتوانید در کارهای خودتان از این موارد استفاده کنید. در این بین، نحوه درست داکیومنت نوشتن را هم با کمک پیشنهادات 257 PEP بررسی می کنیم و یکسری اصطلاح را توضیح می دهیم.

لینک سرفصل های این دوره
جزییات ویدیوها
سوالات متداول
قوانین
چه کسانی می توانند از این آموزش استفاده کنند؟ افرادی که با برنامه نویسی پایتون آشنا هستند. نیاز به حرفه ای بودن در این زبان نیست.

این دوره نیاز به فعال سازی ندارد و صرفا برای شخص خریدار است. در استفاده از کامپیوترهای متفاوت محدودیتی وجود ندارد.

آموزش تنها برروی سیستم عامل پایین اجرا می شود:
- تمامی سیستم عامل ها

پیشنیازها:

آشنایی با زبان پایتون

نحوه خرید

  1. لطفا بعد از ثبت نام در سایت، مبلغ آموزش را به شماره کارت پایین واریز کنید.
    "6221-0610-4583-1940" به نامِ "ابراهیم"
  2. تصویری از پرداخت خود تهیه کنید که شامل شماره پیگیری، مبلغ پرداختی و سایر جزییات باشد. تصویر پرداخت، میل ثبت نامی و نامِ آموزش را به حسابِ کاربریِ پایین در "تلگرام" ارسال کنید تا اپراتور برایتان آموزش را فعال کند.
    https://t.me/biasvariance

  • با توجه به ترافیک سایت، فعال سازی بین یک تا هفتاد و دو ساعت طول خواهد کشید. بعد از فعال سازی، اپراتور در "تلگرام" به شما پاسخ خواهد داد و بعد از آن می توانید به حساب کاربریِ خود در سایت مراجعه کنید و در قسمتِ "آموزشهای من" دوره خریداری شده را دانلود کنید.
  • برای استفاده از آموزشِ خریداری شده، لطفا دستورالعملِ نصب را در قسمت "دستورالعمل ها" در صفحه آموزشِ خریداری شده مطالعه کنید. همچنین اگر هرگونه مشکلی داشتید، ابتدا به بخش "سوالات متداول" رجوع کنید و در صورتی که مشکلتان حل نشد به آدرس میل ما که در پایین قرار دارد میل دهید.
    bvariance@gmail.com

مدرس:
محمد ابراهیم
محمد ابراهیم

سردبیر بخش هوش مصنوعی وبسایت هستم. زمینه های فعالیت من عبارت است از یادگیری عمیق، یادگیری تقویتی، بازیابی اطلاعات و بینایی ماشین. به ریاضیات، جبر و بهینه سازی علاقه فراوانی دارم. تجربیات بسیاری در برنامه نویسی دارم و فریمورکهای مورد علاقه من عبارتند از django ،pytorch و tensorflow. از دانشگاه …

کتابخانه اسفینکس در پایتون

وضعیت آموزش

کامل شده


مدت زمان دوره

06:47:32


هزینه

145,000 تومان


دوره های آموزشی