Transformer

در صورت استفاده از فیلترشکن و عدم توانایی مشاهده ویدیو، فیلترشکن را خاموش کنید.

معماری تبدیل‌کننده، یک معماری شبکه‌ی عصبی و یادگیری عمیق است که در سال 2017 ارایه شد. با استفاده از این شبکه می‌توان داده‌هایی را که دارای ورودی و خروجی دنباله هستند، یاد گرفت. ویژگی مهم این شبکه این است که در وظایفی که نیاز است ارتباطِ دو موجودیت یافت شود، فاصله تاثیر ندارد؛ زیرا مقایسه‌ها دوبه‌دو صورت می‌گیرد و مشکلات مرسوم پیرامون این موضوع که در شبکه‌های بازگشتی وجود دارد، در تبدیل‌کننده حل شده است. این شبکه و مشتقات آن کاربردهای بسیار فرآوانی در وظایف مختلف دارند.

در این دوره به صورت اجمالی مقاله‌ی تبدیل‌کننده بررسی شده است و شبکه با جزییات پیاده‌سازی شده است. پیاده‌سازی با نسخه‌ی دوم تنسورفلو صورت گرفته است.

لینک سرفصل های این دوره
جزییات ویدیوها
سوالات متداول
قوانین
چه کسانی می توانند از این آموزش استفاده کنند؟ افرادی که به دنبال پیاده‌سازی خط‌به‌خط شبکه‌ی تبدیل‌کننده با تنسورفلو هستند.

- آموزش صرفا برای شخص خریدار است و نیاز به فعال سازی دارد.
- این آموزش را می توانید روی 2 کامپیوتر مجزا نصب کنید.

آموزش تنها برروی سیستم عامل پایین اجرا می شود:
- ویندوزهای 64 بیتی

پیشنیازها:

آشنایی با تنسورفلو دو

آشنایی با زبان پایتون

آشنایی با مفاهیمِ ابتدایی برنامه‌نویسی

آشنایی با مفاهیم اولیه‌ی یادگیری عمیق

نحوه خرید

  1. لطفا بعد از ثبت نام در سایت، مبلغ آموزش را به شماره کارت پایین واریز کنید.
    "6221-0610-4583-1940" به نامِ "ابراهیم"
  2. تصویری از پرداخت خود تهیه کنید که شامل شماره پیگیری، مبلغ پرداختی و سایر جزییات باشد. تصویر پرداخت، میل ثبت نامی و نامِ آموزش را به حسابِ کاربریِ پایین در "تلگرام" ارسال کنید تا اپراتور برایتان آموزش را فعال کند.
    https://t.me/biasvariance

  • با توجه به ترافیک سایت، فعال سازی بین یک تا هفتاد و دو ساعت طول خواهد کشید. بعد از فعال سازی، اپراتور در "تلگرام" به شما پاسخ خواهد داد و بعد از آن می توانید به حساب کاربریِ خود در سایت مراجعه کنید و در قسمتِ "آموزشهای من" دوره خریداری شده را دانلود کنید.
  • برای استفاده از آموزشِ خریداری شده، لطفا دستورالعملِ نصب را در قسمت "دستورالعمل ها" در صفحه آموزشِ خریداری شده مطالعه کنید. همچنین اگر هرگونه مشکلی داشتید، ابتدا به بخش "سوالات متداول" رجوع کنید و در صورتی که مشکلتان حل نشد به آدرس میل ما که در پایین قرار دارد میل دهید.
    bvariance@gmail.com

مدرس:
محمد ابراهیم
محمد ابراهیم

سردبیر بخش هوش مصنوعی وبسایت هستم. زمینه های فعالیت من عبارت است از یادگیری عمیق، یادگیری تقویتی، بازیابی اطلاعات و بینایی ماشین. به ریاضیات، جبر و بهینه سازی علاقه فراوانی دارم. تجربیات بسیاری در برنامه نویسی دارم و فریمورکهای مورد علاقه من عبارتند از django ،pytorch و tensorflow. از دانشگاه …

تبدیل کننده

وضعیت آموزش

کامل شده


مدت زمان دوره

09:32:01


هزینه

750,000       350,000 تومان


دوره های آموزشی