Logging Library In Python

در صورت استفاده از فیلترشکن و عدم توانایی مشاهده ویدیو، فیلترشکن را خاموش کنید.

به دلایل متفاوت، لازم است که در کد پایتون لاگ گیری داشته باشیم ولی کتابخانه لاگ نیاز به پیکربندی دارد. اگر تعداد ماژولها زیاد شود پیکردبندی لاگ سیستم کمی چالش برانگیز می شود؛ به همین خاطر، خیلی از افراد ترجیح می دهند که از تابع پرینت استفاده کنند تا نیازهایشان سریعتر مرتفع شود ولی این کار برای پروژه های با تعداد خط بالا کار درستی نیست و می تواند فرآیند اصلاح، نگه داری و توسعه کد را سخت کند. از سویی دیگر، لازم است که برنامه نویس برای خطاهایی که سمت کاربران رخ می دهد، امنیت سایتی که به زبان پایتون نوشته یا پیدا کردن خطاهای احتمالی ناخواسته و حل آنها حتما از لاگ سیستم استفاده کند.

در این دوره در مورد logging در پایتون صحبت کرده ایم و جزییات فرآیند لاگ گیری را بیان کرده ایم.

لینک سرفصل های این دوره
جزییات ویدیوها
سوالات متداول
قوانین
چه کسانی می توانند از این آموزش استفاده کنند؟ افرادی که با برنامه نویسی پایتون آشنا هستند. نیاز به حرفه ای بودن در این زبان نیست.

این دوره نیاز به فعال سازی ندارد و صرفا برای شخص خریدار است. در استفاده از کامپیوترهای متفاوت محدودیتی وجود ندارد.

آموزش تنها برروی سیستم عامل پایین اجرا می شود:
- تمامی سیستم عامل ها

پیشنیازها:

آشنایی با زبان پایتون

نحوه خرید

  1. لطفا بعد از ثبت نام در سایت، مبلغ آموزش را به شماره کارت پایین واریز کنید.
    "6221-0610-4583-1940" به نامِ "ابراهیم"
  2. تصویری از پرداخت خود تهیه کنید که شامل شماره پیگیری، مبلغ پرداختی و سایر جزییات باشد. تصویر پرداخت، میل ثبت نامی و نامِ آموزش را به حسابِ کاربریِ پایین در "تلگرام" ارسال کنید تا اپراتور برایتان آموزش را فعال کند.
    https://t.me/biasvariance

  • با توجه به ترافیک سایت، فعال سازی بین یک تا هفتاد و دو ساعت طول خواهد کشید. بعد از فعال سازی، اپراتور در "تلگرام" به شما پاسخ خواهد داد و بعد از آن می توانید به حساب کاربریِ خود در سایت مراجعه کنید و در قسمتِ "آموزشهای من" دوره خریداری شده را دانلود کنید.
  • برای استفاده از آموزشِ خریداری شده، لطفا دستورالعملِ نصب را در قسمت "دستورالعمل ها" در صفحه آموزشِ خریداری شده مطالعه کنید. همچنین اگر هرگونه مشکلی داشتید، ابتدا به بخش "سوالات متداول" رجوع کنید و در صورتی که مشکلتان حل نشد به آدرس میل ما که در پایین قرار دارد میل دهید.
    bvariance@gmail.com

مدرس:
محمد ابراهیم
محمد ابراهیم

سردبیر بخش هوش مصنوعی وبسایت هستم. زمینه های فعالیت من عبارت است از یادگیری عمیق، یادگیری تقویتی، بازیابی اطلاعات و بینایی ماشین. به ریاضیات، جبر و بهینه سازی علاقه فراوانی دارم. تجربیات بسیاری در برنامه نویسی دارم و فریمورکهای مورد علاقه من عبارتند از django ،pytorch و tensorflow. از دانشگاه …

کتابخانه لاگین درپایتون

وضعیت آموزش

کامل شده


مدت زمان دوره

04:52:08


هزینه

120,000 تومان


دوره های آموزشی